Atbalsts ir svarīgs

Biedrība “Dauna sindroms Latvija” velta daudz laika, lai izglītotu un informētu sabiedrību, kā arī atbalstītu jaunos vecākus, kuru ģimenē ienācis bērns ar Dauna sindromu.

Tikpat ļoti mums var noderēt arī tavs atbalsts! Ja tev ir idejas, kā vari mūs atbalstīt, vai tu gribētu iesaistīties biedrības darbā, taču īsti nezini – kā, sazinies ar mums! Ikviens – pat vismazākais darbiņš – palīdz īstenoties lieliem projektiem, un viss, ko esam biedrības darbības laikā panākušas, tapis tālab, ka mums blakus bijuši atbalstītāji un palīgi.

Kļūsti par biedru!

Tu vari kļūt par biedrības “Dauna sindoms Latvija” biedru!

No biedriem mēs sagaidām radošas idejas un informatīvu atbalstu. Ar biedriem tiekamies reizi gadā, lai pārrunātu paveikto un izlemtu, kas būtu svarīgi turpmāk. Ar biedrības statūtiem vari iepazīties sadaļā “Par mums”. 

Ja vēlies kļūt par biedru, aizpildi pieteikuma anketu, un mēs ar Tevi sazināsimies.

Vēlies mūs atbalstīt?

Visvienkāršākā atbalsta forma ir ziedojums. Biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss – tas nozīmē, ka mums ziedoto naudu drīksti iekļaut Gada deklarācijā. Vēl tas nozīmē, ka mūsu pienākums ir biedrības līdzekļus novirzīt mērķiem, kas veicina sabiedrības izaugsmi – tātad vari būt drošs, ka ziedotā nauda tiešām kalpos saturīgiem mērķiem.

Ja vēlies ziedot, izmanto pogu “Ziedo” sākumlapā vai pārskaiti savu ziedojumu tieši biedrības kontā:

Dauna sindroms Latvija
Reģ. Nr. 40008305155
Konta Nr. LV47HABA0551050628224

Biedrībai noder arī mantiski ziedojumi, bet par tiem labāk sazināties ar kādu no mums.
Dažādos pasākumos mums nepieciešams brīvprātīgo atbalsts – arī par to sazinies ar mums.
Tāpat vari vienkārši pastāstīt par mums kādam, kurš var mūs atbalstīt, – arī tas noder!

Redzi? Atbalstīt var dažādi!